Provoz Energetika


Výroba a distribuce stlačeného vzduchu
Výroba stlačeného vzduchu je zajišťována pomocí kompresorové stanice osazené turbokompresorem a šroubovými kompresory. Celkový instalovaný výkon kompresorové stanice je 8 800 m3/h.
Úprava a distribuce plynu
Lokální distribuční soustava je připojená na vysokotlakou přenosovou soustavu. Pomocí regulačních stanic je tlak plynu upravován dle požadavků zákazníků na středotlaký a nízkotlaký rozvod. Přenosová kapacita LDS je 35 300 Nm3/h.
Úprava a distribuce vod
Zdrojem vod jsou: vodoteče Olše, Lutyňka a Bystřinka a štěrkovna Pudlov.
Dle požadavků jednotlivých zákazníků zajišťujeme dodávku vod používaných k technologickým účelům a  dodávku pitné  a koupelnové vody.

Kontakt


Mgr. Antonín Kvak, místopředseda představenstva

mobil: +420 731 437 692
email: 

Společnost MS UTILITIES & SERVICES a.s. je orientována na oblast výroby a distribuce energií a médií, zejména elektřiny, plynu, tepla a stlačeného vzduchu, dále na poskytování služeb v oblasti odpadového a vodního hospodářství, elektroúdržby, akreditované laboratoře, ICT a na provozování drážní dopravy na vlečkách.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Tel. : (+420) 603 880 660

Email :

Adresa : Bezručova 1200, 735 81 Bohumín

Tato webová stránka využívá cookies pro fungování stránek a pro analytické účely. Více informací můžete získat v našich zásadách ochrany osobních údajů.